۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1397/02/02 - تعداد بازدید : 558
برگزاري دوره تخصصي ATC در راه آهن يزد
برگزاري دوره تخصصي ATC در راه آهن يزد

 به منظور ارتقاء سطح كيفي عملكرد و مهارت كاركنان در حوزه‌هاي مختلف و افزايش بهره وري، 2دوره آموزش عمومي و تخصصي در مجموعه آموزش راه‌آهن يزد ، طراحي و  برگزار گرديد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل راه آهن يزد، دوره هاي آموزشي عمومي و تخصصي با عناوين سوزنباني و ATC ويژه رؤساي قطار به ميزان 9 هزارو806 نفر ساعت ، طي فروردين  ماه سال جاري درمركز آموزش اداره كل راه آهن يزد برنامه ريزي و برگزار شد.

لازم به ذكر است در ادوار مذكور 132 نفر از پرسنل حوزه‌هاي سير و حركت شركت خواهند داشت. از ديگر فعاليت هاي مركز آموزش راه آهن يزد نيز مي توان به تهيه و تدوين برنامه گروه آموزش در سال 1397، تهيه و تدوين گزارش عملكرد سال 1396 و ارسال به: مركز آموزش و تحقيقات راه‌آهن ،معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان يزد، دفتر مديريت جهت تهيه گزارش عملكرد ساليانه اداره كل و همچنين همكاري و مشاركت با «شوراي راهبردي توسعه مديريت» جهت ارزيابي عملكرد سال 1396 (جشنواره شهيد رجائي)، اصلاح و بهبود رويه ثبت و آزمون از پرسنل فراخوان، اصلاح در فرآيند «نظام پيشنهادها» و ابلاغ به ادارات و گروه‌ها و تهيه فرمت و رويه‌اي جهت فعاليت «دبيرخانه بهره‌وري» در سال 1397 اشاره نمود.
 
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal