۱۴۰۱ سه شنبه ۳ خرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1397/09/11 - تعداد بازدید : 540
ایستگاه پلیس جندق دایر خواهد شد
ایستگاه پلیس جندق دایر خواهد شد

فرمانده پلیس راه آهن جمهوری اسلامی ایران خبر داد:

جهت تامین امنیت هرچه بیشتر منطقه ریلی یزد و با توجه به گستردگی عملیات منطقه مذکور به زودی با همکاری این اداره کل ایستگاه پلیس جندق دایر خواهد گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، جلسه شورای اداری با حضور فرمانده پلیس راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مدیر کل منطقه، معاونین، رؤسای ادارات و گروه‌ها ، همکاران پلیس راه آهن جمهوری اسلامی ایران و منطقه یزد در محل سالن کنفرانس آموزش این اداره کل برگزار گردید.

سرهنگ ملکی، فرمانده پلیس راه آهن جمهوری اسلامی ایران، با ابراز خرسندی از حضور در شهر جهانی یزد گفت: راه آهن از شریان‌های اصلی اقتصادی کشور است و در این میان منطقه یزد با قرار گرفتن در مرکز کشور و گره مواصلاتی چندین استان بزرگ و صنعتی، نقش بسیار مهمی در زمینه حمل بار را ایفا می‌کند و بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، راه آهن منطقه یزد حائز رتبه برتر از نظر فعالیت در زمینه باری و مسافری در بین مناطق 19 گانه گشته و 30 درصد از حجم عملیات راه آهن و 40 درصد از درآمد حاصل از انتقال بار و مسافر نیز مربوط به فعالیتهای اداره کل راه آهن منطقه یزد می باشد.

وی افزود، این حجم از گستردگی عملیات به تبع ایمنی و امنیت بالایی را می طلبد و سعی راه آهن جمهوری اسلامی ایران بر این است که چون همیشه در کنار نوسازی تعمیر و نگهداری ناوگان ریلی به صورت پیوسته و گسترده امنیت را در سرتاسر منطقه برقرار کند.

فرمانده پلیس راه آهن ج. ا. ا تصریح کرد، آنچه پیداست با بررسی های به عمل آمده در زمینه گستردگی سطوح جرائم نشان می‌دهد که منطقه یزد از نظر امنیت به عنوان آرام ترین منطقه ریلی کشور شناخته می شود که این حاصل مدیریت و فعالیت مناسب از سوی پلیس راه آهن این منطقه می باشد و جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

سرهنگ ملکی اضافه کرد، در راستای افزایش ضریب امنیت در منطقه با برنامه ریزی های صورت گرفته ایستگاه پلیس جندق نیز تا اواخر سال 97 و اوایل سال آینده راه اندازی خواهد شد که حاصل همکاری نزدیک بین پلیس راه آهن جمهوری اسلامی ایران و این اداره کل خواهد بود.

مهندس سید مصطفی داودی نیز ضمن خیر مقدم به فرماندهی پلیس راه آهن جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه گفت : موفقیت این اداره کل در کسب رتبه اول در زمینه های ایمنی، بهره وری و تعالی حاصل همکاری نزدیک و تنگاتنگ همکاران این اداره کل، پلیس راه آهن منطقه یزد و پلیس راه آهن جمهوری اسلامی ایران است.

داودی اضافه کرد در حال حاضر با گذشت هشت ماه از سال جاری در تن کیلومتر، تناژ بارگیری وتن کیلومتر مبداءمقصد هم باز توانسته ایم مقام اول را کسب کنیم و در زمینه خدمات مسافری تاکنون قریب به 3 میلیون و 600 هزار نفر در شبکه ریلی این منطقه تردد داشتند که نزدیک به 800 هزار نفر به صورت مبدا مقصد از خدمات راه آهن یزد بهره برده اند و این آمار رشد 8 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

مدیرکل راه آهن یزد تاکید کرد، در زمینه بارگیری نیز 12 میلیون تن حجم عملیات در این منطقه بوده و چهار میلیون تن بار نیز تخلیه گشته است که در مجموع تخلیه و بارگیری نسبت به سال گذشته 12 درصد رشد داشته ایم و کماکان حائز رتبه برتر در این زمینه هستیم.

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal