۱۴۰۱ يکشنبه ۱ خرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1397/10/05 - تعداد بازدید : 422
رتبه اول راه آهن یزد در بارگیری
رتبه اول راه آهن یزد در بارگیری
به مناسبت هفته حمل و نقل نشست خبری مدیرکل راه آهن منطقه یزد در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید که در این نشست مهندس سید مصطفی داودی به تشریح عملکرد راه آهن منطقه یزد در نه ماهه سال 97 پرداخت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد مهندس سید مصطفی داودی ضمن تبریک هفته حمل و نقل گفت: درحیطه مسافری ازابتدای سال 97 تا به این لحظه نزدیک به 4 میلیون نفر در خطوط ریلی منطقه تردد داشتند که از این تعداد نزدیک به یک میلیون نفر به صورت مبدا -مقصد در منطقه یزد از قطارهای مسافری استفاده نموده اند.
درزمینه مسافری 8 درصد رشد داشته ایم و قطار تهران -بندرعباس و بالعکس که از یزد می گذشت و حذف شده بود دوباره به مسیر سیر بازگشت که باعث افزایش سهمیه مسافرین یزد به مقصدهای تهران و بندرعباس و بالعکس شده است.
در حیطه بار نیزدرشبکه ریلی منطقه نزدیک به 17 میلیون تن محموله را بارگیری و تخلیه نموده‌ایم که 14 میلیون تن بارگیری و سه میلیون تن تخلیه بوده است.
که در این حوزه نیز نسبت به سال گذشته نزدیک به 11 درصد رشد داشته است
اداره کل راه آهن یزد توانسته است در چند سال اخیر رتبه اول بارگیری را به خود اختصاص دهد و در سال گذشته توانستیم در تن کیلومتر نیز رتبه اول را کسب کنیم و این در حالی است که عمده بار حمل شده توسط شبکه ریلی منطقه مختص مواد معدنی می باشد و با توجه به اینکه منطقه یزد قطب معدنی و صنعتی کشور محسوب می‌شود چندان دور از ذهن نیست.
از برنامه‌های اداره کل در جهت توسعه حمل و نقل ریلی استان و در راستای توسعه اقتصادی در بخش های گوناگون صنعتی و تولیدی، ایجاد خطوط فرعی ریلی و فراهم نمودن بستر مناسب برای انتقال بار در سرتاسر منطقه از مبدا استان یزد به مقصد نقاط مختلف کشور و بالعکس می باشد که با توجه به ایمنی و قیمت مناسب حمل و نقل ریلی در بار های انبوه ،تقاضای مناسبی هم در منطقه به خود اختصاص داده است.
 
 
http://uupload.ir/files/m1wz_img_20181225_171422_226.jpg 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal