۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
شرح خبر
0 : 0 - 1397/10/19 - تعداد بازدید : 550
افتتاح پروژه ساختمان واحد آموزش ایستگاه بافق
در راستای ایجاد بستر مناسب برای آموزش پرسنل راه آهن، پروژه توسعه و بازسازی واحد آموزش ایستگاه بافق با حضور مدیرکل مرکز توسعه آموزش و فناوری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل راه آهن منطقه یزد، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، در راستای ایجاد بستر مناسب برای آموزش پرسنل راه آهن، پروژه توسعه و بازسازی واحد آموزش ایستگاه بافق با حضور دکتر قیومی، مدیرکل مرکز توسعه آموزش و فناوری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و مهندس داودی، مدیرکل راه آهن منطقه یزد، افتتاح گردید و در حاشیه این مراسم، امکانات آموزشی منطقه یزد نیز مورد بازدید قرار گرفت.
مدیر کل مرکزتوسعه آموزش و فناوری راه آهن ج. ا. ا باتقدیر از آموزش دلسوزانه و نگاه امیدوارانه به آموزش و توسعه،با اشاره به نگاه ویژه مدیر عامل راه آهن ج. ا.ا به بخش کیفی آموزش گفت: اثر بخشی آموزش در بخش های مختلف، مخصوصا حوزه فنی و ایمنی باید مورد واکاوی دقیق قرار گیرد تا تاثیر کیفی دوره های آموزشی، بطور ویژه در بخش ایمنی و سوانح مورد سنجش واقع شود.
دکتر قیومی تصریح کرد، همکاران آموزش باید در حوزه معاونت های مختلف، نیازهای آموزشی همکاران را مورد سنجش قرار دهند تا براساس این نیاز سنجی، دوره های مرتبط طراحی و برگزار گردد.
مدیرکل مرکز توسعه، آموزش و فناوری راه آهن ج. ا. ا با تاکید به ارتباط متقابل و سازنده با دانشگاه ها گفت:باید نگاه جدی به توسعه و فناوری را در تفاهم و تعامل با دانشگاه ها در مناطق مختلف راه آهن کشور دنبال کنیم و در زمینه های پژوهشی، توسعه و جذب
کارورزی های دانشجویان بیش از پیش همکاری داشته باشیم.
دکتر قیومی در پایان با تاکید بر استقبال از طرح ها و پیشنهادات خلاقانه از سوی همکاران در تمامی مناطق گفت: بودجه مشخصی جهت ایده ها در نظر گرفته خواهد شد و در مناطق گروه های آموزش هم بازوی عملی و از آن مهمتر بازوهای فکری ماخواهند بود.
مهندس داودی با اشاره به اهمیت آموزش در تمامی سطوح اداره کل راه آهن یزد گفت: جهت رفع نیاز ویژه به آموزش پرسنل و نیروها در بافق و کاهش هزینه ها و مشکلات جابجایی جهت برگزاری کلاس ها، مرکز آموزش بافق تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفت.
داودی در ادامه افزود: با توجه به حجم عملیات منطقه یزد که در کشور رتبه اول را به خود اختصاص داده، 17 درصد سرانه آموزش راه آهن نیز مربوط به این اداره کل می باشد و دوره های مختلف تخصصی و عمومی، با اولویت در یزد با توجه به موقعیت مرکزی وامکانات مناسب برگزار می گردد.

مدیر کل راه آهن منطقه یزد تصریح کرد، در راستای بهبود وضعیت آموزش همکاران در سرتاسر مناطق نیز پیشنهاداتی چون، تقویت مناطق مستعد جهت ایجاد قطب های آموزشی، طراحی دوره های آموزشی در خود مناطق و باتوجه به نیاز منطقه و ایجاد فرصت های آموزشی بطور فصلی برای مدیران را ارائه نمود.
لازم به ذکر است واحد آموزش ایستگاه بافق دارای کلیه امکانات آموزشی، سایت آزمون های مجازی و دفتر اداری ویژه کادر آموزش و...می باشد .
 
http://uupload.ir/files/xqx_1546892498712.jpg
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal