۱۴۰۱ يکشنبه ۱ خرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1398/04/26 - تعداد بازدید : 458
نصب سنسور حرارتی سیستم های علائم الکتریکی یزد
نصب سنسور حرارتی سیستم های علائم الکتریکی یزد
در راستای ارتقاء ایمنی و افزایش عمر مفید تجهیزات علائم الکتریکی، اتاق های سیستم های مذکور در منطقه یزد، مجهز به سنسور های حرارتی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، در راستای ارتقاء ایمنی ، کنترل دمای محیط، جلوگیری از  اختلال در عملکرد و آسیب و همچنین افزایش عمر مفید تجهیزات علائم الکتریکی، اتاق های اینترلاکینگ و UPS در منطقه یزد، مجهز به سنسور های حرارتی گردیدند.
لازم به ذکر است، کارکرد تجهیزات الکترونیکی وابستگی زیادی به دمای مطلوب دارند و در صورت بالا رفتن دما امکان از سرویس خارج شدن و یا عملکرد نامطلوب آنها وجود دارد،  به همین دلیل استانداردهایی برای اتاق‌های تجهیزات الکترونیکی اعم از دیتا یا اینترلاکینگ وجود دارد که باید دمای این اتاق‌ها در محدوده 22 تا 25 درجه حفظ گردد وبا استفاده از ترموستات الکتریکی در شرایطی که دمای اتاق اینترلاکینگ و یا UPS از حد مطلوب فراتر رفت، ترموستات عمل کرده و آلارمی برای کشیک سوپروایزری ارتباط ارسال می‌کند.
 افزودنی است، این سیستم برای اتاق‌های اینترلاکینگ اجرا گردیده بود که در طول سال 97 با خرید و نصب سنسور حرارتی، کلیه اتاق‌های UPS ایستگاه‌ها و اتاق اینترلاکینگ ایستگاه‌های محور جندق- بیشه‌در مجهز به این سیستم گردید.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal