۱۴۰۱ سه شنبه ۳ خرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1398/07/09 - تعداد بازدید : 488
بهسازی بلاک یزدگرد ـ رخش
بهسازی بلاک یزدگرد ـ رخش
در راستای افزایش سرعت سیر قطارها، افزایش بهره وری، کاهش هزینه تعمیر و نگهداری خطوط و به حداقل رساندن استهلاک واگن های عبوری ، پروژه بهسازی خط قدیم  بلاک یزدگرد-رخش، مراحل پایانی خود را طی می کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، در راستای افزایش سرعت سیر قطارها، افزایش بهره وری، کاهش هزینه تعمیر و نگهداری خطوط و به حداقل رساندن استهلاک واگن های عبوری ، پروژه بهسازی خط قدیم  بلاک یزدگرد- رخش مراحل پایانی خود را طی می کند و این در حالی است که با گذشت بیش از 2 دهه از آخرین پروژه بهسازی بلاک مذکور، بازسازی خط قدیم آن به طول  8 کیلومتر در حال انجام می باشد.
لازم به ذکر است، جهت انتقال بار و جابجایی مسافر در حال حاضر از خط دوم ( خط جدید در محور پروژه دوخطه بافق – ارژنگ) بلاک یزدگرد – رخش استفاده می شود و پروژه بهسازی و بازسازی بر روی  خط قدیم بلاک یزدگرد-رخش (خط سرد ) بصورت مکانیزه ، بوسیله دستگاه سرند صورت می گیرد که شامل تخلیه بالاست آلوده از زیر خطوط و تعویض تراورس های فرسوده و شکسته و همچنین ادوات ریلی مستهلک می باشد .
افزودنی است با اتمام پروژه یاد شده در اوایل آبان ماه سال جاری، عملیات بهسازی بلاک مبارکه – بیشه در محور بافق – جندق نیز آغاز خواهد شد که با 18 کیلومتر طول، پیش بینی می شود طی 5 ماه آینده ، تکمیل و آماده بهره برداری گرد.
 
http://uupload.ir/files/h8hh_1569910704443.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal