۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
شرح خبر
0 : 0 - 1398/10/09 - تعداد بازدید : 686
تست نهایی لکوموتیو مپنا(map24) در راه آهن یزد
تست نهایی لکوموتیو مپنا(map24) در راه آهن یزد
در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور بومی سازی توان متخصصان داخلی در خصوص طراحی و ساخت لکوموتیومپنا(map24) تعداد 8 دستگاه لکوموتیو باری مذکور در محور چادرملو-گندله سازی- در حال انجام تست میدانی  می باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور بومی سازی و استفاده از توان متخصصان داخلی در خصوص طراحی و ساخت لکوموتیو مپنا، تعداد 8 دستگاه لکوموتیو باری مذکور در محور چادرملو-گندله سازی  در حال انجام تست میدانی  و رفع معایب می باشد.
لازم به ذکر می باشد، با توجه به اینکه اداره کل راه آهن یزد مقام اول را در تناژ بارگیری به خود اختصاص داده و از لکوموتیوهای مختلف در این ناحیه  استفاده می شود. ضمنا خطوط این اداره کل از شیب و فراز مختلف برخوداراست به نظر می‌رسد با چنین شرایطی، بهترین ناحیه به منظور تست  لکوموتیو مپنا  و رفع عیب می باشد.
افزودنی است، لکوموتیو map24 دارای 6 محور، 128 تن وزن  و بار قابل حمل آن مشابه لکوموتیو  GT26 پانزده دنده  می باشد  و حدود یک سال است در محور اداره کل  به منظور رفع عیب و اصلاحات، تردد می نماید.
لازم به ذکر می باشد، اکثر معایب لکوموتیو مذکور توسط نمایندگانی از ناوگان یزد ، کارشناسان نیروی کشش و دفتر مهندسی نظارت ناوگان و نمایندگان شرکت سازنده شناسایی ودر حال پیگیری و رفع عیب می باشد
شایان ذکر می باشد، شرکت مهندسی و ساخت لکوموتیو مپنا فعالیت خود را در سال 1386 آغاز نموده و کارخانه شرکت مذکور مجهز به کارگاه های بوژی، بدنه، رنگ، مونتاژ و تست به منظور تولید لکوموتیو و واگن می باشد که مهمترین آن ساخت لکوموتیو map24 می باشد.
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal