۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1398/10/14 - تعداد بازدید : 531
بهسازی جرثقیل 33 تنی اورتون
بهسازی جرثقیل 33 تنی اورتون
در راستای نگهداری و حفاظت از ماشین آلات ریلی، استفاده از ظرفیتهای موجود و صرفه جویی در هزینه ها، جرثقیل 33 تنی اورتون   مورد بهسازی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، در راستای نگهداری و حفاظت از ماشین آلات ریلی، استفاده از ظرفیت های موجود و صرفه جویی در هزینه ها، جرثقیل 33 تنی اورتون با 45 سال قدمت، طی مدت  دو ماه توسط نیروهای توانمند اداره ناوگان یزد بهسازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.
افزودنی است، مراحل بهسازی شامل، بازکردن قطعات داخل کابین ، تعویض پوسیدگی های داخل کابین، شاسی گذاری و تعمیر و نوسازی  داخل کابین و همچنین رنگ آمیزی تمام بدنه بیرونی می باشد که توسط نیروهای  راهبر و تعمیرکاران جرثقیل در واحد تعمیرات یزد انجام شده است.
شایان ذکراست از زمان ورود جرثقیل مذکور به ناوگان ریلی اداره کل راه آهن یرد  هیچگونه بهسازی و رنگ آمیزی بر روی آن انجام نشده بود.
لازم به ذکر می باشد، جرثقیل های 33 تنی اورتون 4 محوره به وزن 68 تن می باشد که در سال 1355 به تعداد 16 دستگاه وارد ناوگان ریلی کشور شد و هم اکنون 10 دستگاه از آن در حال استفاده می باشد.
افزودنی است، جرثقیل مذکور پس از بهسازی طی مراسمی با حضور معاون فنی و زیربنایی و دیگر همکاران مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal