۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1397/11/25 - تعداد بازدید : 531
بازدید استاندار یزد از غرفه راه آهن درنمایشگاه دستاوردهای انقلاب
بازدید استاندار یزد از غرفه راه آهن درنمایشگاه دستاوردهای انقلاب
با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در یزد، استاندار و دیگر مدیران استانی از غرفه راه آهن منطقه بازدید کردند و با عملکرد و دستاوردهای حوزه ریلی پس از پیروزی انقلاب ، بیش از پیش آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با هدف ارائه گزارش دستگاه‌های دولتی و خصوصی، ارائه دستاوردها و توانمندی‌های دوران چهل ساله انقلاب شکوهمند اسلامی  که به نمایش فعالیت‌ها و پتانسیل‌های بخش‌های مختلف خدمات‌رسان در حوزه‌های دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و سازمان‌های مردم‌نهاد می‌پردازد  با حضور راه آهن منطقه در کارخانه جنوب یزد به دست استاندار و دیگر مسؤلان استان افتتاح شد .
لازم به ذکر است غرفه راه آهن با به نمایش گذاشتن ادوات ریلی  و تغییر تکنولوژی مورد استفاده در 4 دهه پس از انقلاب، ارائه گزارش عملکرد توسط کارشناسان و همچنین نمایش بخش های مختلف راه آهن منطقه بوسیله فیلم های مستند، پذیرای علاقه مند و عموم بازدیدکنندگان است.
گفتنی است،  در این نمایشگاه 152 غرفه دستگاه های مختلف استان محتوای اقتصاد مقاومتی، دستاوردهای بهداشتی و درمانی، صنایع دستی، مدیریت شهری، علمی و آموزشی، فناوری، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و دینی مذهبی خود را به نمایش گذاشتند.
 
http://uupload.ir/files/6uj_1550051979330.jpg
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal