۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۳ ارديبهشت
شرح خبر
0 : 0 - 1397/11/25 - تعداد بازدید : 129
افتتاح سالن ورزشی بافق به مناسبت ایام الله دهه فجر
افتتاح سالن ورزشی بافق به مناسبت ایام الله دهه فجر

به مناسبت ایام الله دهه فجر و در راستای فراهم نمودن امکانات ورزشی مناسب برای پرسنل ایستگاه بافق و خانواده  ایشان، سالن ورزشی ایستگاه بافق افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، به مناسبت ایام الله دهه فجر و در راستای فراهم نمودن امکانات ورزشی مناسب برای پرسنل ایستگاه بافق و خانواده  ایشان، سالن ورزشی ایستگاه بافق  با حضور مدیر کل راه آهن یزد ، شهردار بافق و دیگر مسؤلان شهرستان افتتاح گردید.
لازم به ذکر است سالن ورزشی بافق در مساحت 150 متر مربع با اعتباری بالغ بر  یک میلیارد و پانصد میلیون مورد بازسازی و بهسازی قرار گرفت که با تجهیز دستگاه های ویژه بدنسازی ، پذیرای پرسنل علاقه مند در ایستگاه بافق می باشد.
گفتنی است در حاشیه افتتاح سالن ورزشی مذکور ، مهندس سید مصطفی داودی بهمراه شهردار بافق از بخش های مختلف ایستگاه بازدید نمودند و طی جلسه ای که با  حضور فرماندار و شهردار بافق به مناسبت ایام الله دهه فجر تشکیل شد، شرح مبسوطی از عملکرد و برنامه های آتی راه آهن در منطقه بافق  ارائه شد و با نقطه نظراتی که از سمت طرفین ایراد شد،  بر همکاری های هر چه بیشتر نهادهای اجرایی شهرستان بافق با راه آهن منطقه یزد در راستای بهره گیری از پتانسیل های طرفین تاکید گردید.
 
 
http://uupload.ir/files/csu1_1549989286861.jpg
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
Powered by DorsaPortal