۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
شرح خبر
0 : 0 - 1397/12/14 - تعداد بازدید : 494
برگزاری کارگاه آموزشی مانور دورمیزی شرایط اضطراری در یزد
برگزاری کارگاه آموزشی مانور دورمیزی شرایط اضطراری در یزد
در راستای افزایش آمادگی جهت مقابله با شرایط بحرانی و اضطراری، کارگاه آموزشی «مانور دورمیزی جهت مقابله با شرایط اضطراری در راه‌آهن»با حضور اعضای کمیسیون جلوگیری از سوانح در راه آهن یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد ، کارگاه آموزشی «مانور دورمیزی جهت مقابله با شرایط اضطراری در راه‌آهن»به منظور آمادگی هرچه بیشتر در مواقع بحران با حضور مدیر کل، معاونین و دیگر اعضای کمیسیون جلوگیری ازسوانح، به مدت 2 روز درمحل سالن کنفرانس آموزش برگزار گردید .
مدیر کل راه آهن یزد، هدف از برگزاری کارگاه را استفاده حد اکثری از ثانیه ها در زمان حادثه و بحران عنوان نمود وگفت:  با برگزاری کارگاه آموزشی مانور دور میزی، آمادگی جهت مقابله با حوادث احتمالی دو چندان می شود و خسارات های جانی ومالی کاهش می یابد  .
داودی با تاکید بر اولویت ایمنی در تمامی امور جاری راه آهن خاطر نشان نمود، با توجه به قرار گرفتن محیط اداری و مسافری ایستگاه راه آهن یزد  در یک ساختمان، با توجه به پروژه بهینه سازی ساختمان ایستگاه مذکور، راه های خروجی اضطراری مسافران و کارمندان  ساماندهی خواهد شد.
لازم به ذکر است، تشریح سانحه ، طریقه اطلاع رسانی ، سلسله مراتب ، بررسی اقدامات قبل از اعزام نیرو های امدادی و فنی به محل حادثه و سانحه از جمله سر فصل هایی بود که در کارگاه مانور دورمیزی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.
 
 
http://uupload.ir/files/rndd_1551773636640.jpg
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal