۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
شرح خبر
0 : 0 - 1398/02/08 - تعداد بازدید : 556
افتتاح وب کیوسک ایستگاه یزد
افتتاح وب کیوسک ایستگاه یزد
در راستای خدمت رسانی موثر ، تکریم ارباب رجوع و اطلاع رسانی در باب خدمات مختلف راه آهن منطقه و جاذبه های گردشگری شهر و استان یزد، وب کیوسک ایستگاه مسافری راه آهن یزد افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، در راستای خدمت رسانی موثر ، تکریم ارباب رجوع و اطلاع رسانی در باب خدمات مختلف راه آهن منطقه و جاذبه های گردشگری شهر و استان یزد، وب کیوسک ایستگاه مسافری راه آهن یزد با حضور مدیر کل و معاونین  افتتاح گردید.
لازم به ذکر است از ویژگی ها و امکانات وب کیوسک نصب شده می توان به اجرا تحت وب، قابلیت استفاده 24 ساعته، قابلیت بروز رسانی نرم افزار بر اساس نیاز مشتری، همچنین ارائه اطلاعات کامل در خصوص اماکن تفریحی ، سیاحتی و زیارتی و طبیعی استان یزد، نیازمندی ها از قبیل هتل ها، آژانس های مسافری و فروش بلیط، مراکز بهداشتی و خدمات شهری و تاریخچه اداره کل راه آهن یزد اشاره نمود.
گفتنی است در راستای بهبود هر چه بیشتر عملکرد گروه مسافری و دیگر بخش های راه آهن منطقه در ارائه خدمات به مشتریان و مسافران، فرم نظر سنجی در وب کیوسک ایستگاه یزد موجود می باشد که بصورت 24 ساعته قابلیت ثبت و دسته بندی نظر، انتقاد و پیشنهادات و ارائه به تیم مدیریت را دارا می باشد .
 
 
http://uupload.ir/files/wes_1556254767015.jpg
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal