۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
شرح خبر
0 : 0 - 1398/02/28 - تعداد بازدید : 439
نصب 17 دستگاه سوزن در ایستگاه های یزد
نصب 17 دستگاه سوزن در ایستگاه های یزد
در راستای بهره برداری از خط دوم محور بافق_ارژنگ، افزایش سرعت قطارها، سیر ایمن و پایین آمدن هزینه تعمیر و نگهداری، عملیات نصب سوزن تعدادی از ایستگاه های منطقه یزد، اجرایی گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، در راستای بهره برداری از خط دوم محور بافق_ارژنگ، افزایش سرعت قطارها، سیر ایمن و پایین آمدن هزینه تعمیر و نگهداری، طبق برنامه ریزی انجام شده عملیات نصب سوزن های مرحله یک ایستگاه های شمسی، اشکذر، یزدگرد و رخش طبق نقشه مصوب کمیته ایستگاه ها در دستور کار این اداره کل قرار گرفت و اجرایی شد.
لازم به ذکر می باشد، در همین رابطه عملیات جمع آوری، جابجایی و نصب 6دستگاه سوزن در ایستگاه یزدگرد، 2دستگاه سوزن در ایستگاه رخش، 5دستگاه سوزن در ایستگاه اشکذر و 4دستگاه سوزن در ایستگاه شمسی انجام گردید که از این تعداد، 11مورد آن بتنی می باشد.
افزودنیست، با توجه به ترافیک بالای سیر قطار ها در ناحیه یزد، با برنامه ریزی صورت گرفته و پشتیبانی ماشین آلات لازم، با کمترین زمان مسدودی و عدم توقف قطار های مسافری و کمترین توقف قطارهای باری، عملیات فوق در هر ایستگاه در بازه زمانی 7تا 10 روز به انجام رسید.
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal