۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
شرح خبر
0 : 0 - 1398/04/18 - تعداد بازدید : 518
بارگیری سالیانه 5 میلیون تن سنگ آهن از بافق
بارگیری سالیانه 5 میلیون تن سنگ آهن از بافق
مدیر کل راه آهن یزد خبرداد: با توافقات صورت گرفته با شرکت سنگ آهن مرکزی ایران ( چغارت) برنامه استفاده حداکثری از ظرفیت ناوگان ریلی یزد برای بارگیری سالیانه 5 میلیون تن سنگ آهن در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، مهندس سید مصطفی داودی در حاشیه دیدار و نشست با مدیر عامل سنگ آهن مرکزی ایران (چغارت) و بازدید از ایستگاه های چغارت و سه چاهون با تاکید بر همکاری های هر چه بیشتر دوجانبه گفت: با بررسی های صورت گرفته و پیشنهادات مطرح شده مبنی بر پوشش ناوگان ریلی یزد در انتقال محصولات شرکت سنگ آهن در بالاترین ظرفیت ممکن، پیش بینی و توافقات اولیه حاصل شده  در خصوص بارگیری روزانه 150 واگن در ایستگاه های چغارت و سه چاهون می باشد که نوید بارگیری و انتقال  سالیانه قریب به 5 میلیون تن سنگ آهن را می دهد و امیدواریم تا پایان سال جاری به چنین ظرفیتی دست پیداکنیم.
لازم به ذکر در این نشست در راستای ارتقاء بهره وری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران  و صنایع وابسته از ظرفیت ناوگان ریلی  منطقه، طرح هایی چون اتصال فولاد بافق و گندله سازی سه چاهون به شبکه ریلی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
http://uupload.ir/files/d6yb_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B7%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B5%DB%B5%DB%B9%DB%B0%DB%B4.jpg
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal