۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
شرح خبر
0 : 0 - 1398/05/14 - تعداد بازدید : 581
بارگیری 5 میلیون و 600 هزار تن محموله در یزد
بارگیری 5 میلیون و 600 هزار تن محموله در یزد
مدیر کل راه آهن یزد از حمل نزدیک به 5 میلیون و 600 هزار تن مواد معدنی، کنستانتره ودیگر محموله ها طی 4 ماهه ابتدایی سال جاری در این اداره کل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، مهندس سید مصطفی  داودی عنوان کرد:  در 4 ماه ابتدایی امسال ، قریب به 5 میلیون و 600 هزار تن مواد معدنی، کنستانتره و دیگر محموله ها در این اداره کل بارگیری شده است.
مدیر کل راه آهن منطقه یزد تصریح کرد، طی مدت مذکور، 5 میلیون و 610  هزار تن مواد معدنی ،کنستانتره وگندله ازمبادی سنگ آهن مرکزی ایران، گندله سازی اردکان و معدن چادر ملو به مقاصد فولاد اصفهان، فولاد خوزستان و قسمتی نیز جهت صادرات به بندرعباس بارگیری شد.
 داودی خاطر نشان کرد،در 4 ماهه مذکور، مقدار یک میلیون و 877 هزار  تن محموله از قبیل سنگ آهن، کنستانتره، گندم، رول فلزی و دیگر اقلام در این اداره کل تخلیه شده که رشدی 19.3 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد و امید می رود با طرح های پیاده شده و برنامه ریز یهای صورت گرفته،  درماه های پیش رو،  روند  رو به رشدی را نیز شاهد باشیم.
 وی افزود، طی ماه های فروردین، اردیبهشت ، خرداد وتیر، تن کیلومتربارخالص حمل شده به مقدار2  میلیارد و 466 میلیون  و تن کیلومتر مبدا مقصد به مقدار 2 میلیارد و 915 میلیون ،  در این اداره کل به ثبت رسیده است.
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal