۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
شرح خبر
0 : 0 - 1398/07/18 - تعداد بازدید : 509
تجلیل از خدمات پلیس راه آهن یزد در برقراری نظم و امنیت
تجلیل از خدمات پلیس راه آهن یزد در برقراری نظم و امنیت

همزمان با هفته ناجا، مدیرکل راه آهن یزد در دیدار با فرمانده پلیس راه آهن منطقه از خدمات ایشان در برقراری نظم و امنیت در ناوگان ریلی منطقه تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، مهندس سید مصطفی داودی با حضور در مرکز پلیس راه آهن یزد و دیدار با اعضای کادر نیروی انتظامی منطقه ،پلیس را حافظ امنیت و آرامش در فضای ایستگاه ها و شبکه ریلی  دانست و افزود: پرسنل نیروی انتظامی راه آهن برای حفظ امنیت و آرامش مسافران وهمچنین تامین امنیت انتقال محموله های صاحبان بار، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده اند.
فرمانده پلیس راه آهن  یزد هم در این دیدار با تشکر ازمدیرکل راه آهن منطقه، همکاری و همیاری همه جانبه مدیران راه آهن ج.ا.ا و پرسنل خدوم ناوگان ریلی را مایه دلگرمی همیشگی پلیس دانست.
سرهنگ کشوری افزود: نقش پلیس در ایجاد احساس امنیت درمنطقه، زمانی کامل می شود که بتوان در این راه، با فرهنگ سازی موثر درراستای رعایت موارد قانونی سفر با قطار و حمل بار و همچنین  همکاری به موقع و مناسب تمامی پرسنل شبکه ریلی و مسافران در اطلاع رسانی به نیرو های پلیس ، از بروز بسیاری از بحران ها و مشکلات جلوگیری نمود.
لازم به ذکر است، در حاشیه این گفت و گو، مدیر کل راه آهن یزد در بازدید از بخش های مختلف مرکز پلیس، با نیرو های انتظامی منطقه دیدار و با تبریک هفته ناجا از زحمات ایشان تقدیر نمود.
 
http://uupload.ir/files/7x9i_1570549824202.jpg
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal