۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
شرح خبر
0 : 0 - 1398/08/08 - تعداد بازدید : 526
حضور فرمانده بسیج راه آهن در یزد
حضور فرمانده بسیج راه آهن در یزد

همزمان ودرحاشیه برگزاری چهاردهمین یادواره شهدای راه آهن یزد، جلسه شورای اداری منطقه با حضور مشاور مدیر عامل و فرمانده بسیج راه آهن ج.ا.ا برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، سرهنگ عباس زاده، فرمانده بسیج راه آهن ضمن قدردانی از برگزاری باشکوه و شایسته مراسم یادواره شهدا و با اشاره به فرازهایی از زیارت عاشوراگفت: فرهنگ عاشورایی، یعنی زندگی شهدا و هرجا و هر زمانی میتواند کربلا باشد، البته به شرط تفکر حسینی داشتن، اخلاق و منش حسینی داشتن.
وی افزود: تنها بزرگواری که خاک، عشقش سرد را نکرده است، آنهم بعد از 1400سال، حضرت سیدالشهداست، مغناطیس ایشان است که میلیو ن ها انسان را به سمت خود می کشاند.
فرمانده بسیج راه آهن ج. ا.ا با اشاره به جانفشانی ها و ایثار شهدا و جانبازان 8سال دفاع مقدس گفت:اگر اروند میتونست با ما صحبت کند، زبان می گشود که چه جوان های نابی از این خاک، طعمه ماهی ها شدند، آنهم برای آنکه پرچم مقدس ایران اسلامی تا ابد در فراز باشد.
مشاور مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا در امور فرهنگی با اشاره به وظیفه خطیر آحاد مردم در برابر هجمه همه جانبه مستکبرین، افزود: هرچیز نابی، بدلش را می سازند، اسلام ناب هم، برایش بدل ساختند آنهم توسط داعش و دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین، داعش را ساختند در قامت بدل اسلا م ناب محمدی تا چهره اسلام را مخدوش کنند.
سرهنگ عباس زاده با اشاره به توطئه دشمن در تلاش برای ناکارآمد نشان دادن نظام ولایی و دینی ایران و اینکه شهدا ذخیره معنوی ما هستند، گفت :با تمام پیشرفت ها در زمینه های گوناگون، باید ویترین های جامعه و اطلاع رسانی قدرتمند در رسانه ها را نیزمورد توجه قرار دهیم چرا که مورد هجمه ناتو های فرهنگی، اقتصادی، ورزشی هستیم و باید قطار پیشرفت مملکت را که شهدا و رزمندگان به حرکت دراورده اند، شتابی روز افزون دهیم و برای شادی ارواح طیبه شهدا با یکدیگر اتحادی قوی داشته باشیم.
 
 
http://uupload.ir/files/zp2u_b595f8633c65db5180bee1b7ed6ea811705c7012.jpg
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal