۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ آذر
شرح خبر
0 : 0 - 1398/10/22 - تعداد بازدید : 169
دوره آموزشی " اصول انبارداری و مدیریت انبار" در راه آهن یزد
دوره آموزشی " اصول انبارداری و مدیریت انبار" در راه آهن یزد
به منظور آشنایی بیشتر و افزایش سطح آگاهی کارکنان، دوره آموزشی اصول انبارداری و مدیریت انبار (فرایندها و فرم های مورد عمل در انبارها) در راه آهن یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، به منظور آشنایی بیشتر و افزایش سطح آگاهی کارکنان، دوره آموزشی اصول انبارداری و مدیریت انبار (فرایندها و فرم های مورد عمل در انبارها)  با حضور معاون برنامه ریزی و نظارت بر انبارهای اداره کل تدارکات و پشتیبانی راه آهن ج. ا.ا، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل، روسای ادارات تدارکات و پشتیبانی کلیه مناطق و مسئولین ستاد با محوریت بازآموزی فرمهای مورد استفاده در سیستم انبار و کنترل موجودیها، مدیریت بر مصرف سوخت  و کالا در راه آهن یزد برگزار شد.
افزودنی است، عمده ترین مباحث مطرح شده در دوره مذکور شامل: مدیریت انبار، نحوه چیدمان کالا در انبارها، تبادلات انبار، ثبت مصارف سوخت، واگذاری و فروش کالا، قبض انبار، رسید، حواله، نحوه برگشت کالا به انبار و رسیدهای انتقالی به انبار بود.
لازم به ذکر می باشد دوره مذکور با حضور بیش از 30 شرکت کننده از ادارات کل مناطق، ستاد و اداره کل  طی مدت 2 روز در محل مرکز آموزش راه آهن یزد برگزار گردید.
 
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
Powered by DorsaPortal