۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
شرح خبر
0 : 0 - 1399/01/05 - تعداد بازدید : 536
بازدید معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری یزد از راه آهن
بازدید معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری یزد از راه آهن
معاون هماهنگی امور استانداری یزد به منظور بازدید از کم و کیف خدمات ارائه شده در ایام نوروز 99 از بخش های مختلف راه آهن یزد بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، معاون هماهنگی امور استانداری یزد به منظور بازدید از کم و کیف خدمات ارائه شده در نوروز 99 و عملکرد اداره کل  از جمله‌؛ خدمات مسافری و حمل بار از بخش های مختلف راه آهن یزد بازدید نمود.
مهندس صادقیان گفت: در سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به یزد از جمله پروژه‌هایی که مورد تأکید استان و راه آهن قرار گرفت، اختصاص اعتبار لازم جهت اتمام عملیات اتصال خط مثلث گردشگری  یزد _شیراز_ اصفهان  و احداث خط دوم بافق _ زرین شهر بودکه در دستور کار قرار گرفت.
مدیرکل راه آهن یزد ضمن خیر مقدم گفت: از اقدامات بسیار مهمی که در روزهای پایانی سال صورت پذیرفت، امضاء تفاهم نامه احداث 18 کیلومتر خط فرعی در محدوده اردکان فی ما بین  راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت های مجتمع؛ فولاد اردکان، آهن  فولاد غدیر ایرانیان، آهن فولاد ارفع و ذوب فولاد اردکان بود که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیر راه و شهرسازی، توسط مدیر عامل راه آهن ج. ا. ا و شرکت های مذکورامضاء و در دستور کار قرار گرفت.
 مهندس سید مصطفی داودی به عملکرد این اداره کل در سال گذشته اشاره نمود و گفت:با فعالیت شبانه‌روزی همکاران مقدار  16 میلیون تن مواد معدنی و کنسانتره از مبادی،  معدن سنگ آهن چادرملو، سنگ آهن مرکزی ایران( چغارت) و بخشی نیز از کارخانه گندله سازی اردکان، معدن سه چاهون و بیشه در بارگیری و به اقصی نقاط کشور حمل گردید و 5 میلیون تن محموله نیز در این اداره کل تخلیه شد که امیدواریم با فراهم نمودن امکانات و زیر ساخت های لازم مقدار تناژ بار گیر تا 18میلیون تن افزایش دهیم.
شایان ذکر می باشد، به پا‌س تجلیل از خدمات ارزنده راه آهن یزد در سال 98، از سوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اهداء لوح، به مدیر کل راه آهن یزد قدردانی به عمل آمد.
لازم به ذکر است، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به اتفاق مدیرکل، از بخش های مختلف اداره کل از جمله؛ مرکز کنترل ترافیک، دپو و... بازدید به عمل آوردند.
 
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal